Porady przez Skype

Osobom mieszkającym poza Warszawą, lub przebywającym za granicą, proponujemy profesjonalne poradnictwo psychologiczne przez komunikator internetowy, prowadzone przez psycholog Małgorzatę Stąsiek, która specjalizuje się w tej formie pomocy psychologicznej.

Kilka uwag:

Poradnictwo przez komunikator internetowy umożliwia kontakt z psychologiem bez konieczności wizyty w gabinecie. Polecam tę formę pomocy szczególnie osobom nie mieszkającym w Warszawie, oraz Polonii na całym świecie. Jak i również osobom będącym  w silnym kryzysie, osobom starszym mających problemy z dojazdem, osobom uzależnionym, osobom opiekującym się małym dzieckiem lub osobom starszą.

Jak zamówić sesje poradnictwa przez komunikator?

  1. Wypełnij formularz kontaktowy, zaznaczając opcję „porady Skype”lub skontaktuj się ze mną telefonicznie by ustalić termin, telefon: 503 940 923
  2. Zaproponuj w nim 2-3 odpowiadające Ci terminy, z wyprzedzeniem 3,4 dni lub więcej. Zaznacz jak długą sesję zamawiasz. Zwrotnie ustosunkuję się do Twoich propozycji.
  3. Gdy ustalimy termin, dokonaj wpłaty według cennika umieszczonego poniżej na konto podane w zakładce Cennik Wpłata powinna wpłynąć przed ustalonym terminem sesji. Zazwyczaj od dokonania wpłaty, do czasu jej wpłynięcia na konto mijają 1-2 dni. 
  4. Po otrzymaniu wpłaty dostaniesz informacje o tym, jak się z nami skontaktować na Skype.
  5. W wyznaczonym terminie kontaktujemy się 5 minut przed umówioną godziną, aby sprawdzić warunki techniczne naszego spotkania.
  6. W razie niemożliwości połączenia, lub innych trudności, otrzymujesz zwrot pieniędzy w całości!

Zapraszam!

Wpłaty proszę kierować na konto:

mBank

nr. konta: 15 1140 2004 0000 3502 6465 8819

Małgorzata Stąsiek

ul. Stępińska 4/89

00-739 Warszawa