O mnie

Jestem psycholożką i psychoterapeutką z pasją i sercem wykonującą swoją pracę od 15 lat.

„O tym kim naprawdę jesteśmy, nie świadczą nasze zdolności, tylko nasze wybory. To wybór, a nie przypadek, decyduje o twoim przeznaczeniu. Sam musisz zdecydować, ile jesteś wart, jaką odgrywasz rolę w świecie i w jaki sposób nadajesz mu sens. Nikt inny nie dysponuje tym, co ty – twoim zestawem talentów, pomysłów, zainteresowań. Jesteś oryginalnym egzemplarzem. Arcydziełem. Pokaż całemu światu, jakim stworzono cię cudem.”

Nazywam się Małgorzata Stąsiek jestem psychologiem i psychoterapeutką.

Zajmuję się:

Bardzo bliska jest mi filozofia buddyjska, która dużo mówi między innymi o tym, że jako Ludzie jesteśmy cudami do odkrycia a nie problemami do naprawiania i tak też traktuję każdą osobę zgłaszającą się do mnie po pomoc.

Dla każdego klienta metody dobieram indywidualnie korzystając z dorobku naukowego różnych nurtów i szkół psychoterapii, tak by maksymalnie dopasować styl pracy do sytuacji i potrzeb klienta. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, psychoterapii schematów z elementami podejścia integracyjnego. Sama przeszłam własną terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym i integracyjnym. Sprawdziłam na sobie, że są one skuteczne i efektywne.

W swojej pracy łączę psychologię z duchowością.  Stosuje techniki wizualizacji, medytacje, afirmacje, prawo przyciągania i manifestacji, pracę z intencjami, technikę uwalniania emocji – metody dobieram indywidualnie do potrzeb klienta. 

Pomagam w uwalnianiu emocji takich jak:

-WSTYD –
– POCZUCIE WINY –
– ZŁOŚĆ –
– GNIEW –
– ŻAL –
– STRACH –
– APATIA –
– DUMA –
– LĘK –

Edukacja:

Uzyskanie tytułu mgr psychologii zdrowia
i psychoterapii

Podyplomowe studia
z psychodietetyki w WSNOZ

Podyplomowe centrum psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Warszawie

Aktualnie:

Kurs z totalnej biologii (nowej medycyny germańskiej).

Członek European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT)

Małgorzata Stąsiek

mgr psychologii zdrowia i psychoterapii, psychoterapeutka.

„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.”