Konsultacje Rodzicielskie Online

Konsultacje z rodzicami 

W przypadku psychoterapii młodych osób dorosłych są dużo rzadszą praktyką niż w psychoterapii nastolatków, także tutaj mogą mieć miejsce.

Dotyczy to szczególnie takich sytuacji, gdy na sesjach  poruszane są sprawy związane z relacjami z rodzic/rodzice –  klient (młody człowiek) pragnie zaprosić rodzica lub rodziców na sesję, by wspólnie coś ustalić, wytłumaczyć, o coś poprosić, coś wynegocjować.

Zdarza się także, że rodzic służy jako dodatkowe źródło informacji – na przykład o funkcjonowaniu poza terapią, o postępach w psychoterapii lub ewentualnym braku, czasem o reakcji na przyjmowane leki gdy jest konieczność by młody człowiek je przyjmował.

Zgłoszenia telefoniczne pod numerem: 503 940 923 lub mailowe: porady.psychologiczne24@gmail.com

(jeśli nie odbiorę od razu proszę o smsa – oddzwonię najszybciej jak to będzie możliwe).

Porady i konsultacje psychologiczne dla rodziców/rodzica ONLINE.

Porady i konsultacje psychologiczne online są dla rodziców, rodzica którzy mają wątpliwości czy na pewno właściwie postępują, lub też chcących zapytać co takowym by było. Mających trudności wychowawcze lub chcących być bardziej świadomymi rodzicami . Są one również dla rodziców chcących pogłębić swoją wiedzę w zakresie prawidłowego wychowania dziecka. Dla rodzica samotnie wychowującego swoje dzieci, doświadczającego samotności w tym procesie i/lub potrzebującego w tym wsparcia i/lub dodatkowej wiedzy.

Małgorzata Stąsiek

mgr psychologii zdrowia i psychoterapii, psychoterapeutka.