Psychoterapia indywidualna online

Psychoterapia indywidualna online

Sesje przez komunikatory: whatsapp, messenger, skype ze mną trwające 50 minut. Dla każdego klienta metody dobieram indywidualnie korzystając z dorobku naukowego różnych nurtów i szkół psychoterapii, tak by maksymalnie dopasować styl pracy do sytuacji i potrzeb klienta.

Zgodnie z prowadzonymi od lat ponad 20 lat badaniami psychoterapia online nie tylko działa ale jest tak samo skuteczna jak terapia odbywająca się w gabinecie psychologa/psychoterapeuty. W krajach takich jak Holandia czy Włochy została ona uznana za standardową procedurę terapeutyczną i medyczną i to nie tylko w prywatnej opiece zdrowotnej ale też w państwowej. Serdecznie zapraszam na terapię online do mnie. Będę szczęśliwa pomagając właśnie Tobie 🙂

Porady i konsultacje psychologiczne ONLINE.

Konsultacje i porady psychologiczne online nie są psychoterapią. Nie każdy problem wymaga psychoterapii, tę formę pomocy psychologicznej kieruję do osób, których problem nie wymaga psychoterapii. Jeśli w czasie takiego kontaktu zauważę, że problem przekracza możliwości pomocy zarezerwowane dla poradnictwa psychologicznego (konsultacji i porad psychologicznych) poinformuję o tym klienta i zaproponuję dalsze działanie (podjęcie psychoterapii zakładającej regularne spotkania).

Zgłoszenia telefoniczne pod numerem: 503 940 923 lub mailowe: porady.psychologiczne24@gmail.com

(jeśli nie odbiorę od razu proszę o smsa – oddzwonię najszybciej jak to będzie możliwe).

Małgorzata Stąsiek

mgr psychologii zdrowia i psychoterapii, psychoterapeutka.